Экономия на покупке электрической энергии

 pic1

  Наша компанія здійснює продаж електричної енергії за ціною, нижчою ніж в Обленерго.

Енергопостачальна компанія ЕНЕРГОЗБУТ, купує електричну енергію для своїх споживачів безпосередньо з Оптового ринку електричної енергії України, до якого входять:

-         Атомні електричні станції (АЕС);

-         Гідроелектростанції (ГЕС)

-         Теплові електричні станції (ТЕС);

-         Теплоелектроцентралі (ТЕЦ)

-         Виробники, що працюють по зеленому тарифу (малі ГЕС, сонячні, вітряні та інші електростанції).

Слід зазначити, що середньозважена ціна купівлі електроенергії на Оптовому ринку електроенергії України залежить від вартості виробленої електроенергії генеруючими електричними станціями.

 

pic2

 

Виходячи з вартості виробленої електричної енергії, Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), щомісяця встановлює тариф на електричну енергію для споживачів, що купують електричну енергію в Обленерго.

 

pic3

 

Постійне зростання ціни на електроенергію в Обленерго, призводить до збільшення витрат на енергоресурси підприємств, що в свою чергу призводить до подорожання вартості кінцевих товарів виробництва.

Враховуючи графіки добового навантаження та формування ціни на Оптовому ринку електроенергії України, компанія ЕНЕРГОЗБУТ гарантує своїм Споживачам дешевше купувати електроенергію ніж в Обленерго.

 

pic4

 

Розрахунок ціни на електроенергію для Вашого підприємства, виконується на основі даних ОПИТУВАЛЬНОГО ЛИСТА.

Враховуючи дані ОПИТУВАЛЬНОГО ЛИСТА, фахівці нашої компанії БЕЗКОШТОВНО розрахують ціну на електроенергію для Вашого підприємства.

У разі Вашої зацікавленості

отримувати електричну енергіюpic5

у нашої компанії, Вам лише

необхідно заключити Договір з нами.

Враховуючи технологічні особливості діяльності з постачання електричної енергії, термін поставки складає 1-1,5 міс. після заключення Договору.

У разі виникнення будь-яких запитань, фахівці нашої компанії оперативно нададуть інформаційно-консультаційну підтримку за тел.: 227-38-40, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., або зв’яжуться з Вами після заповнення ОПИТУВАЛЬНОГО ЛИСТА.